Dowód i pożyczka jest twoja

Pożyczki na dowód dynamicznie się rozwijają na rynku finansowym. Po szybki kredyt na dowód, przyznawany przez parabanki i firmy pożyczkowe, sięgają klienci, którzy nie mogą wykazać stosownej zdolności kredytowej przed bankiem. Pożyczka na dowód ma możliwość być też dobrym rozwiązaniem na kłopoty finansowe, powiązane z nagłymi i nieplanowanymi wydatkami.

Czym więc jest pożyczka na dowód? Taką pożyczkę można zdefiniować bardzo prosto – to pożyczka na niskie kwoty, zwykle także udzielana na krótkie okresy, która udzielana jest na podstawie uproszczonej procedury. Klient nie musi składać żadnych zaświadczeń, związanych z osiąganymi przez niego dochodami, aby otrzymać taką pożyczkę. Parabanki, które posiadają w osobistej ofercie pożyczki na dowód, udzielają ichniejszym też kontrahentom z wpisem do BIK. Tacy klienci w większości wypadków nie są w stanie wykazać spersonalizowanej zdolności kredytowej w banku, dlatego sięgają po inne źródła finansowania prywatnych wymagań.

W sytuacji pożyczki na dowód to sam klient decyduje o wysokości pożyczki i czasie jej spłaty. Dodatkowym wyróżnikiem takich produktów finansowych jest też brak ukrytych kosztów – wysokość raty, którą klient wylicza na bazie wysokości pożyczki i czasu jej spłaty, zawiera wszelkie koszty, związane z udzieleniem pożyczki. Równie prosta jest procedura przedłużenia spłacania pożyczki. W wielu firmach przedłużenie spłaty pożyczki na dowód odbywa się po wykonaniu przez klienta przelewu na kwotę równą wysokości opłaty za przedłużenie spłaty, żeby pożyczka mogła być wydłużona w czasie.

Zobacz tutaj: pożyczki na dowód.