Innowacyjna forma promocji – wieszak

Trzeba powiedzieć, że w teraźniejszych czasach mamy już coraz mniejsze sposobów jeżeli już chodzi o miejsca na reklamę własnej firmy. Na kompletne szczęście są cały czas mężczyźni i kobiety, które szukają nowych możliwości i takie znajdują. A dodatkowo wszystkie nowe miejsca są ciekawe dla ludzi, ponieważ jest to coś innego z czym się jeszcze uprzednio nie spotkali. W ostatnim czasie nowy trend to wieszaki. Pewnie zdecydowana większość osób czytających zapyta się w myślach ,ale o co chodzi?, w jaki sposób wieszak ma możliwość być formą promocji.

Chodzi tutaj mianowicie nie o zwyczajny plastikowy wieszak niemniej jednak jego nową ekologiczną wersję. Wieszaki wyprodukowane są z twardej tektury, na której ulokowana jest powierzchnia reklamowa. Nie jest ona bardzo duża niemniej jednak jeśli jest cała zadrukowana i w intrygującej formie to bez wątpienia zwróci uwagę różnorakich osób. Dodatkowym wyróżnikiem jest to, że takie wieszaki są ekologiczne i potem mogą zostać oddane do recyklingu co w teraźniejszych czasach jest wszak bardzo ważnym elementem. W jaki sposób jednak takie wieszaki mogą być wykorzystane?

Są różne sposoby i wszystko zależy w praktyce od mojej kreatywności. Ciekawym pomysłem jest wykorzystywanie takich wieszaków w pralniach. Klient otrzymuje wyprane ubranie powieszone na takim ekologicznym wieszaku. Ze stuprocentową pewnością zainteresuje się takim wieszakiem z kolorowym nadrukiem i zwróci uwagę na reklamę takiej firmy. Wieszaki mogą być również wykorzystywane w sklepach przykładowo. przy wieszaniu własnych towarów na przykład ubranka dziecięce z ciekawym nadrukiem. Niewątpliwie takie produkty będą bardziej rzucać się w oczy. Jest kilka możliwości i warto takie wieszaki ekologiczne zastosować.