Jak imprezować na sylwestra

Huczne świętowanie Nowego Roku to tradycja rozpowszechniona na całym świecie. Lampka szampana, fajerwerki, impreza pomiędzy znajomych to najczęstsze wyznaczniki tego wyjątkowego wieczoru. Tym, którym sylwester 2015 marzy się w nieco bardziej egzotycznej odsłonie, podpowiadamy jak spędzić ten czas, by okazał się realnie niezapomnianym!

Cieakwym pomysłem ma możliwość okazać się tematyczna zabawa sylwestrowa. Najlepiej wybrać motyw przewodni, zaprosić rodzinę i przyjaciół do zaangażowania się w przygotowania strojów, posiłków i rekwizytów, a potem cieszyć się nietuzinkową oprawą. Impreza w klimacie retro, bal znanych par filmowych, indiański Nowy Rok – pomysły ogranicza tylko wyobraźnia, a inspiracji poszukiwać można na stronach i forach internetowych. Zapewniamy, że gdy ludzie uczestnicy „wczują się” w nastrój, niezaproszeni i malkontenci z zazdrością patrzeć będą na pamiątkowe ilustracje i filmy z tego niezwykłego wydarzenia.

Nie zamierzasz zbytnio napracować się przy przygotowaniach? Skorzystaj z imprez zorganizowanych! Oferty sylwestrowe 2015 już ukazują się w biurach podróży i na wortalach eventowych. Kto powiedział, że powinniśmy spędzić go w towarzystwie chłodu i śniegu? Być może warto wybrać się do ciepłych krajów, żeby pokaz sztucznych ogni obserwować z piaszczystej plaży. Dużym powodzeniem cieszą się też wycieczki do najbardziej egzotycznych zakątków państwie. Malownicze Bornego, orientalna Japonia, a może niedostępna Alaska? Jeśli tylko dysponujesz odpowiednimi środkami, możesz w tym roku prawdziwie zaszaleć!

Zobacz: sylwester 2016.