Jaki pomysł na sylwestra

Huczne świętowanie Nowego Roku to tradycja rozpowszechniona na całym świecie. Lampka szampana, fajerwerki, impreza pośród znajomych to najczęstsze wyznaczniki tego wyjątkowego wieczoru. Tym, którym sylwester 2015 marzy się w nieco bardziej egzotycznej odsłonie, podpowiadamy jak spędzić ten czas, żeby okazał się realnie niezapomnianym!

Cieakwym pomysłem ma możliwość okazać się tematyczna zabawa sylwestrowa. Wystarczy wybrać motyw przewodni, zaprosić rodzinę i przyjaciół do zaangażowania się w przygotowania strojów, posiłków i rekwizytów, a potem cieszyć się nietuzinkową oprawą. Impreza w klimacie retro, bal znanych par filmowych, indiański Nowy Rok – pomysły ogranicza tylko wyobraźnia, a inspiracji poszukiwać można na serwisach i forach internetowych. Zapewniamy, że gdy inni ludzie uczestnicy „wczują się” w nastrój, niezaproszeni i malkontenci z zazdrością patrzeć będą na pamiątkowe obrazki i filmy z tego niezwykłego wydarzenia.

Nie preferujesz zbytnio napracować się przy przygotowaniach? Skorzystaj z imprez zorganizowanych! Oferty sylwestrowe 2015 już pojawiają się w biurach podróży i na stronach eventowych. Kto powiedział, że powinieneś spędzić go w towarzystwie chłodu i śniegu? Prawdopodobnie polecam wybrać się do ciepłych krajów, aby pokaz sztucznych ogni obserwować z piaszczystej plaży. Dużym powodzeniem cieszą się także wycieczki do najbardziej egzotycznych zakątków kraju. Malownicze Bornego, orientalna Japonia, a ma możliwość niedostępna Alaska? O ile jedynie dysponujesz odpowiednimi środkami, możesz w tym roku prawdziwie zaszaleć!

Zobacz również: sylwester 2016.