Prawdziwy hit z Instragrama 

Każda kobieta uwielbia się otaczać przepięknymi , a dodatkowo uroczymi przedmiotami. Posiadanie takich rzeczy w naszym sąsiedztwie daje nam wiele przyjemności i jesteśmy gotowe zapłacić za daną rzecz troszkę dodatkowo, o ile wygląda słodko oraz uroczo. Nic zatem dziwnego, że popularne japońskie zabawki zwalczające stres, Squishy, cieszą się tak ogromną popularnością pomiędzy kobiet na całym świecie.

Na Instragramie hasło Squishy posiada już ponad dwa miliony postów. Jest to zdecydowanie bardzo dużo i z całą pewnością w ciągu najbliższych kilku miesięcy stawka ta wzrośnie do kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów. Także na polskim Instagramie coraz częściej ukazują się już te przesłodkie , a dodatkowo urocze zabawki zwalczające stres. 
Zadanie Squishy jest bardzo proste. Jest to po prostu zabawka, którą ściskamy w dłoni, aby rozładować napięcie. W obecnych czasach dosłownie zabawka rozładowująca napięcie nie może być nudna i mieć nijaki kształt. Japońskie Squishy wyglądają niesamowicie uroczo i po prostu nie można przejść koło nich obojętnie. Na żywo prezentują się jednakże o wiele lepiej, niż na zdjęciach. Aktualnie w Polsce funkcjonuje już sklep ecommerce, który jest oficjalnym dystrybutorem tych zabawek. Asortyment tego sklepu jest dość spory i znajdziecie w nim sporo intrygujących, japońskich zabawek zwalczających stres w różnych kształtach. Największą popularnością cieszą się te zabawki, które nie tylko uroczo wyglądają, ale też pięknie pachną. Nie są to jednak zwyczajne zapachy, gdyż najczęściej mają nam one kojarzyć się z popularnymi słodyczami.